Slow travel

Marzysz o bezpiecznych wakacjach i pełnej niezależności?
Wyjeździe, który (za)projektujesz sam i którego nie znajdziesz w żadnym katalogu biur podróży?
Chcesz, abyśmy pomogli Ci w stworzeniu przepisu na Wyprawę Życia?

Krok 1

Opowiedz nam który kierunek Cię interesuje.
Czy chcesz poznać Polskę od zupełnie do tej pory nieznanej strony, a może odwiedzić nowe kraje i pojechać nieco dalej? Czy marzysz o czasie spędzonym leżąc na plaży, czytając książkę czy też chcesz spędzić czas bardziej aktywnie, poznając lokalną kuchnię i kulturę? Czy marzysz o luksusie na komfortowym kempingu, a może o nieodkrytych miejscach na dziko?

Krok 2

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę krok po kroku.
Nie będziesz musiał się martwić jakie prawo, przepisy i zwyczaje obowiązują w danym kraju. Powiemy Ci gdzie możesz stanąć na dziko, a gdzie to niemożliwe, a może wręcz niebezpieczne. Zarezerwujemy dla Ciebie najlepsze miejsca kempingowe, bilety do muzeów czy stolik w lokalnej restauracji, a kampera wyposażymy specjalnie (tematycznie) na Twój wyjazd: od noża do ostryg, po zestaw do gry w golfa.

Krok 3

Jeśli spodoba Ci się nasza propozycja otrzymasz od nas przewodnik. Znajdziesz w nim wszystkie niezbędne informację, aby spokojnie przygotować się do Wyprawy. My zadbamy o każdy szczegół!

Krok 4

Spakuj walizkę, dobry humor i ruszaj na przygodę!

Krok 5

Zaangażuj się w Nasze Story.
Przygotuj materiał ze swojej podróży, krótki wpis, który będziemy mogli udostępnić w swojej zakładce, a otrzymasz od nas rabat.

chcesz zaplanować z nami wyprawę?

Napisz do nas

rezerwacje@erakampera.pl

+48 511 840 630